top of page

Zdecydowanie polecam! Dzięki podjęciu współpracy z panią Weroniką udało nam się zaoszczędzić masę stresu, co wydaje się być nieodłącznym elementem urządzania mieszkania. Nie wyobrażam sobie robienia tego wszystkiego na własną rękę… Pani Weronika jest bardzo ciepłą i otwartą osobą, która zawsze stara się pomóc i znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Podwykonawcy, z którymi podjęliśmy współpracę idąc za poleceniem pani Weroniki, spisali się na medal i jesteśmy gotowi również ich polecać wszystkim zainteresowanym :) Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, a w mieszkaniu od pierwszych chwil czuliśmy się jak w domu i nie chcieliśmy z niego wychodzić… 

Kasia & Darek

Pani Weronika niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Zaproponowany projekt w pełni odzwierciedlił nasze potrzeby i gusta. Dzięki wnikliwemu wywiadowi na pierwszym etapie współpraca układała się niezwykle sprawnie, co w naszym przypadku było wyjątkowo ważne.

 

Architekt zaproponowała nam wiele alternatyw w doborze produktów, w różnych przedziałach cenowych, co bardzo ułatwiło nam zarządzanie budżetem. Podwykonawcy również byli pod wrażeniem przejrzystości dokumentacji i profesjonalnego kontaktu. Pieniądze przeznaczone na współpracę z Weroniką okazały się najlepiej wydaną częścią naszego remontowego budżetu.

Paula & Jakub

Pani Weronika wykonała dla mnie aranżację salonu kosmetycznego. Wszystko począwszy od pierwszego spotkania, przez projekt aż po kontrolę nad ostatnimi detalami przebiegło z wyjątkową dbałością o szczegóły, jakość i z pełnym profesjonalizmem. Jestem zachwycona, teraz w tej przestrzeni pracuje mi się idealnie i nic bym nie zmieniła. Klientki są szczerze zauroczone wnętrzem. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę mieć okazję korzystać z usług About The Form.

Róża

Powiedzmy sobie uczciwie - wykończenie mieszkania jest traumą, dlatego jeśli ktokolwiek chce zmniejszyć sobie ilość problemów, a do tego sprawić, aby wnętrze było przemyślane, spójne i miało efekt zapierania tchu w piersiach to serdecznie polecam Panią Weronikę - piękny projekt i dobra współpraca, gorąco polecam!

Agata

Współpraca z Panią Weroniką to czysta przyjemność. Pani Architekt potrafi idealnie wsłuchać się w potrzeby klienta, jednocześnie dając wiele od siebie, jednak absolutnie nie narzuca sztywno swojego zdania. Podsuwa wiele pomysłów, na które sama bym nie wpadła, a widząc projekt, a później jego realizację myślę sobie "jest idealnie". Bardzo dba o to, by nasza przestrzeń była funkcjonalna i służyła przede wszystkim domownikom.

 

Panią Weronikę cechuje pełen profesjonalizm i punktualność, jest pomocna na każdym etapie pracy nad wnętrzem, bardzo dobrze komunikuje się również z wykonawcami na budowie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy, z czystym sumieniem polecam About The Form.

Aleksandra

Weronika, którą miałem przyjemność poznać i współpracować, wykazała się niezwykłym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w projektowanie mojego mieszkania. Weronika świetnie się spisała, a jej wkład w cały proces przekroczył moje oczekiwania.

Przede wszystkim, Weronika była nieocenioną pomocą przy wyborze stolarza oraz ekipy wykończeniowej. Jej rekomendacje okazały się strzałem w dziesiątkę, co przełożyło się na jakość wykonanych prac. Dzięki jej doświadczeniu udało się uniknąć wielu potencjalnych problemów.

Niezwykle istotne było także wsparcie Weroniki w kwestii budżetu i doboru materiałów. Jej umiejętność dostosowania projektu do określonych ram finansowych była godna podziwu, a wybór materiałów odzwierciedlał moje osobiste preferencje i oczekiwania.

Nie zapominając o aspekcie technicznym, Weronika zaprojektowała całą instalację, dbając zarówno o jej funkcjonalność, jak i estetykę. Efekt końcowy przekroczył moje marzenia, a wszystko to dzięki jej profesjonalizmowi i umiejętnościom projektowania.

Jestem niezmiernie wdzięczny Weronice za jej pracę i polecam ją z czystym sumieniem każdemu, kto szuka wyjątkowego projektanta wnętrz. Jej talent i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie, a efekt końcowy mojego mieszkania przerosł moje oczekiwania. Dziękuję jeszcze raz za współpracę i stworzenie wymarzonego wnętrza!

Adam

Chciałabym serdecznie Pani podziękować za wkład w stworzenie "swojego miejsca na świecie", umożliwiła Pani materializację wymarzonego wnętrza z mojej wyobraźni. Pani cierpliwość i niezwykle cenne wskazówki, podpowiedzi sprawiły, że mgliste pomysły nabrały realnych kształtów i już nie mogę się doczekać ich ostatecznego efektu w postaci gotowego wnętrza. Dziękuję bardzo za zaangażowanie, które znacząco wykraczało poza standard i było niezwykle miłym zaskoczeniem. Zyskała Pani dozgonnego fana i na pewno przy każdej okazji będę polecać Pani usługi. Bardzo dziękuję.

Joanna

Współpracę z Panią Weroniką oceniamy wspaniale! Z perspektywy czasu jest to jedna z najlepszych inwestycji w mieszkanie. Zależało nam nie tylko na funkcjonalności, ale żeby każde pomieszczenie było spójne i ze sobą współgrało, efekt finalny przerósł nasze oczekiwania :).

 

Pani Weronika wspierała nas na każdym etapie, odpowiadała na dziesiątki pytań, proponowała rozwiązania, które super sprawdzają się na co dzień, mieszkanie jest dopracowane w każdym szczególe. Zdecydowanie polecamy!

Kasia & Jan

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pani Weroniki. Cały proces projektowania mieszkania przeprowadzony był bardzo profesjonalnie. Od pierwszego spotkania, podczas, którego został zebrany wywiad czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce. Pani Weronika stworzyła dla nas wnętrza dostosowane do naszych oczekiwań i gustu. Ponadto zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Pani Weroniki i finalnie stworzyć mieszkanie o, którym marzyliśmy. Serdecznie polecamy :)

Paulina & Paweł

Co mówią o mnie Klienci?

MIEJSCE NA TWOJĄ OPINIĘ
Twoja ocena
SłaboŚrednioDobrzeBardzo dobrzeWspaniale

Dziękuję za podzielenie się Twoją opinią!

bottom of page