top of page

PROJEKT ARANŻACYJNY
(NOWOŚĆ!)

ws-sesja-komercyjna-biznesowa-krakow-web-23.jpg

KURSY PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Pomiędzy projektami, spotkaniami i wizytami na budowie prowadzę szkolenia. Szkolenia, na których dzielę się z Wami swoją wiedzą z zakresu projektowania wnętrz. 

Kursy obejmują zarówno teorię projektową jak i naukę programów do projektowania: wykonywanie rysunków 2D, tworzenie modeli 3D oraz przygotowania wizualizacji lub filmu. 

Z lekcji możesz skorzystać zarówno w formie jednorazowego spotkania jak i w formie kompletnego kursu od podstaw.

 

Na jednorazowej lekcji możesz skonsultować ze mną problemy, które napotkałeś podczas swojej pracy lub rozwinąć swoje umiejętności i przyspieszyć pracę nad projektami maksymalnie wykorzystując potencjał programów projektowych. 

 

Jeśli jesteś osobą początkującą - razem przejdziemy przez wszystkie etapy projektu tak, abyś finalnie był/a w stanie przygotować pełną dokumentację projektową. 

Praca w programach: SketchUp, ArchiCAD, Twinmotion.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz.

m. office@abouttheform.pl / tel. 888 134 328

Fot. Studio Babel

nauka projektowania wnętrz / szkolenia dla architektów

Co mówią o szkoleniach Kursanci?

Świetne prowadzenie lekcji z Archicada. Umiejętność logicznego pokazania stosowania poszczególnych funkcji i najprostszych metod zrobienia poszczególnych elementów projektu. Cudowny typ wykładowcy praktyka!

Mira K.

Polecam Panią Weronikę ze względu na bardzo dużo wiedzę dotyczącą projektowania wnętrz jak i obsługi programów. Lekcje z Panią Weroniką to sama przyjemność.

Joanna K.

Bardzo polecam! Profesjonalnie i w punkt! Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, ale można z nich dużo wyciągnąć.

Natalia S.

Serdecznie polecam zajęcia z Weroniką! Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach indywidualnych - podstawy Archicada. To było moje pierwsze doświadczenie związane z projektowaniem i muszę przyznać, że bardzo dużo wyciągnęłam z tych lekcji. Weronika naprawdę świetnie tłumaczy, a do tego jest bardzo sympatyczną osobą. Jestem mega zadowolona i po zakończeniu kursu, aż nie mogę się doczekać mojego dalszego rozwoju w tym kierunku! :)

Martyna K.

Serdecznie polecam Panią Weronikę. To przemiła osoba z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem z zakresu projektowania w Archicadzie! Byłam bardzo mile zaskoczona tak ogromną kompetencją i serdecznością Pani Weroniki.

Agnieszka G.

Polecam zajęcia z Panią Weroniką. Bardzo ciekawe, praktyczne i rzeczowe zajęcia. Z początku miałam obawy przed zajęciami online, ale spokojnie mogłabym polecić je każdemu. Uważam, że jest to nawet lepsze niż pracowanie na żywo na dwóch ekranach. Plusem jest to, że zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ogólna ocena na 5 i serdecznie polecam!

Agata P.

Polecam serdecznie zajęcia z Weroniką! Bardzo kompetentna i wykształcona osoba z ogromną wiedzą architekta, a przede wszystkim znajomością programów dla architektów. Z łatwością przekazuje zdobytą wiedzę, a przyjazna atmosfera i cierpliwość prowadzącej sprawiają, że zajęcia są odpowiednie nawet dla osób, które nie tylko dopiero zaczynają pracę z tymi specjalistycznymi programami, ale także pracę z komputerem w ogóle - jak było to w moim przypadku. Szybko można nauczyć się rysowania oraz wizualizacji, tworząc samemu projekty z wysokim stopniem zaawansowania. Jestem tego najlepszym dowodem - pracę z komputerem, z programami dla architektów i z Weroniką rozpoczęłam 5 miesięcy przed obroną pracy podyplomowej. Dzięki nauce na wysokim poziomie i zaangażowaniu prowadzącej osiągnęłam ogromny sukces - obroniłam pracę z wyróżnieniem pomimo mojego wieku średniego. Idealna korepetytorka nie tylko stacjonarnie, ale i zdalnie, o czym nadal mogę się przekonywać, bo cały czas poszerzam swoją wiedzę w tym temacie, co sprawia mi ogromną radość. Dodatkowo bardzo elastyczna, rozwiązuje problemy nie trzymając się sztywno ram czasowych. Polecam serdecznie, lekcje z Weroniką będą miłe i przyjemne, ale przede wszystkim bardzo owocne.

Ania W.

Od 2 miesięcy regularnie korzystam z pomocy Pani Weroniki w zakresie programu ArchiCAD. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Bardzo profesjonalna, merytoryczna, fachowa pomoc. POLECAM! 

Katarzyna C.

Bardzo polecam Panią Weronikę!  Zajęcia prowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć.

Roksana T.

Polecam Panią Weronikę na każdej płaszczyźnie czy to lekcji indywidualnych, czy prowadzenia kursu. Konkretna, profesjonalna, punktualna, z dużą wiedzą i prostymi rozwiązaniami w programie SketchUp. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze i z dużą cierpliwością do kursanta. . Polecam!!!

Justyna K.

bottom of page