top of page

OFERTA PROJEKTOWA

Wybierz pakiet idealny dla swoich potrzeb.

WOLNE TERMINY NA PROJEKTY WNĘTRZ - SIERPIEŃ 2024

IMG_8668.JPG

Projekt kompleksowy
wariant najczęściej wybierany przez Klientów

Zakres projektu kompleksowego obejmuje:

- pomiar inwestycji z natury (inwentaryzacja)

- układ funkcjonalny wnętrza w postaci rysunków 2D w przynajmniej dwóch wariantach z nielimitowaną możliwością modyfikacji

- koncepcja 3D wnętrza w postaci wizualizacji każdego pomieszczenia

- zestawienie produktowe tj. lista kompletnego wyposażenia wraz z ofertami indywidualnymi od sklepów / producentów elementów na wymiar

- szczegółowe rysunki wykonawcze tj. rozmieszczenie instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektryki, rozkład płytek, rysunki zabudowy meblowej, widoki wszystkich ścian oraz wszystkie niezbędne rysunki dodatkowe umożliwiające realizację koncepcji

- stały kontakt telefoniczny / mailowy z Inwestorem i Wykonawcą podczas realizacji inwestycji

Cena: od 200 zł / m²

Projekt podstawowy
oferta skierowana do osób, które potrzebują rozwiązań funkcjonalnych oraz wizualizacji wnętrza

Zakres projektu podstawowego obejmuje:

- pomiar inwestycji z natury (inwentaryzacja)

- układ funkcjonalny wnętrza w postaci rysunków 2D w przynajmniej dwóch wariantach z nielimitowaną możliwością modyfikacji

- koncepcja 3D wnętrza w postaci wizualizacji każdego pomieszczenia

- zestawienie produktowe tj. lista kompletnego wyposażenia wraz z ofertami indywidualnymi od sklepów / producentów elementów na wymiar

Cena: od 160 zł / m²

IMG_8852.JPG
IMG_8625.JPG

Projekt aranżacyjny

Oferta idealna dla osób,

które potrzebują jedynie odświeżenia przestrzeni. 

Zakres projektu aranżacyjnego obejmuje:

- pomiar inwestycji z natury (inwentaryzacja)

- układ funkcjonalny wnętrza w postaci rysunków 2D

- moodboard przedstawiający klimat wnętrza

- zestawienie produktowe tj. lista kompletnego wyposażenia

Cena: od 130 zł / m²

Projekt funkcjonalny

Pakiet idealny dla osób, którym zależy na funkcjonalnym rozplanowaniu swojej przestrzeni

i maksymalnym wykorzystaniu jej potencjału.

Pakiet zawiera projekt układu funkcjonalnego wnętrza

w formie rzutu 2D w 2-3 wariantach.

Cena: od 80 zł / m²

image00052.jpeg
Tezza_2021_10_23_213817582.jpg

Analiza nieruchomości
przed zakupem

Na etapie zakupu nieruchomości

często pojawiają się wątpliwości, którą ofertę wybrać.

 

Już w tym momencie możesz się do mnie zgłosić.

 

Przygotuję dla Ciebie analizę projektową przestrzeni przedstawiają możliwości i potencjał każdej z rozważanych nieruchomości.

 

Ułatwi Ci to podjęcie finalnej decyzji.

Cena: od 500 zł

ETAPY WSPÓŁPRACY

dla projektu kompleksowego

WYWIAD

Pierwszym etapem prac projektowych jest szczegółowy wywiad, który pozwala przeanalizować Twoje potrzeby i wymagania do opracowywanej przestrzeni. Przeglądamy inspiracje, rozmawiamy o budżecie oraz ustalamy harmonogram prac.

INWENTARYZACJA

Dokładny pomiar inwestycji z natury oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej pozwala zweryfikować poprawność rysunków przekazanych przez dewelopera. Inwentaryzacja jest bazą dla wszystkich późniejszych etapów projektowych.

UKŁAD FUNKCJONALNY

Propozycje dwóch lub więcej różnych układów wnętrza w formie rzutów 2D z rozplanowaniem stref, umeblowania oraz wyposażenia pozwalają dostrzec potencjał przestrzeni. Spośród propozycji Ty wybierasz finalny układ funkcjonalny, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

KONCEPCJA

Projekt koncepcyjny polega na wykonaniu wizualizacji projektowanych pomieszczeń na podstawie zaakceptowanego układu funkcjonalnego. Koncepcja 3D uwzględnia użyte materiały, tkaniny, kolory, umeblowanie oraz oświetlenie.

KOSZTORYS

Zestawienie produktów zastosowanych w projekcie tj. mebli, armatury, ceramiki, lamp itp. pozwala na kontrolowanie budżetu podczas procesu projektowego. Zestawienie zawiera najważniejsze informacje dotyczące danego produktu i potrzebnych ilości.

PROJEKT WYKONAWCZY

Komplet rysunków technicznych jest podstawą do realizacji projektu. Dokumentacja zawiera rozkład elektryki, osi hydrauliki, płytek oraz widoki ścian. Są w niej zawarte wszystkie informacje niezbędne dla wykonawców oraz rysunki elementów na wymiar do wykonania przez specjalistów np. stolarza, szklarza, tapicera.

KORZYŚCI

sprawdź co zyskujesz ze współpracy z architektem wnętrz

KOMFORTOWE WNĘTRZE

Estetyka przestrzeni jest tak samo ważna, jak jej funkcjonalność. Poprawnie rozplanowana kuchnia, odpowiednia ilość miejsca do przechowywania, rozmieszczenie oświetlenia — to tylko część elementów składających się na udany projekt. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze zwiększy Twój codzienny komfort życia.

PERSONALIZACJA

Współpraca z architektem rozpoczyna się od szczegółowej analizy Twoich potrzeb i preferencji, co pozwala na zaprojektowanie wnętrza dostosowanego do Ciebie. Dzięki personalizacji Twoje wnętrze będzie skrojone na miarę, a tym samym wyjątkowe.

OSZCZĘDNOŚĆ

Wykańczanie wnętrz pochłania nie tylko czas, ale także pieniądze. Proces projektowy daje wybór, w jakie elementy chcesz zainwestować więcej, a na czym wolisz swoje wydatki optymalizować. Zbędne koszty zostaną ograniczone do minimum. Dzięki kontroli budżetu będziesz mieć także pewność, że zaprojektowane wnętrze będzie możliwe do zrealizowania.

WSPÓŁPRACA ONLINE

Proces projektowy jest przystosowany do współpracy online. Projekty mogą być prowadzone zdalnie w całej Polsce i za granicą. Zaoszczędzisz tym swój czas na dojazdy i spotkania, a dodatkowo będziesz mógł spokojnie i bez presji analizować przesyłane koncepcje projektowe.

bottom of page