top of page

ARCHITEKT

Jestem absolwentką Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Projektując wnętrza, skupiam się na równowadze pomiędzy funkcjonalnością projektowanej przestrzeni a jej aspektami wizualnymi. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, jednak w każdym dbam o najważniejsze wartości: 

wrażliwość na potrzeby Inwestorów

wysoką jakość projektów

terminowość w opracowywaniu projektu

 

Kierunkowe wykształcenie pozwala mi na tworzenie nie tylko funkcjonalnych i pięknych w swojej formie wnętrz, ale także zapewnia kontrolę nad wszelkimi kwestiami technicznymi.

Fot. Studio Babel

ws-sesja-komercyjna-biznesowa-krakow-web-35.jpg
O MNIE: Info

it's all about the value

JAKOŚĆ

Dzięki posiadanemu wykształceniu oraz doświadczeniu w projektowaniu mogę zapewnić Ci najwyższej jakości obsługę oraz dopracowany pod każdym względem projekt. Rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne będą dostosowane do Twojego budżetu.

INDYWIDUALIZM

Przeprowadzony wywiad i liczne rozmowy pozwalają mi poznać Twoje potrzeby, wymagania i marzenia co do projektowanego wnętrza. Wspólnie stworzymy projekt skrojony na miarę, wypracowując przestrzeń, w której będziesz chciał zamieszkać.

SZACUNEK

Szanuję Twój czas, dlatego proces projektowy zapewni Ci decyzyjność w najważniejszych kwestiach, oszczędzając przy tym godziny spędzonych w sklepach na wyborze wyposażenia oraz na budowie podczas prac wykończeniowych.

SZCZEROŚĆ

Omówię z Tobą wszystkie problemowe kwestie oraz różne rozwiązania, które rozważasz. Wspólnie znajdziemy równowagę pomiędzy ceną, funkcjonalnością i aspektami wizualnymi poszczególnych elementów. Dzięki temu możemy wypracować projekt, który będzie dla Ciebie w pełni zadowalający.

O MNIE: Lista
bottom of page